Dla kogo są spotkania?

Spotkania dedykowane są fotografom, chcącym rozszerzyć swoje portfolio, przy współpracy z TOP modelkami. 

Czy Photforb to warsztaty?

Nie. Nasze spotkania to nie warsztaty. Fotografowie podczas spotkań bazują na swoich umiejętnościach i spełniają swoją własną, unikatową wizję. 

Na jakim poziomie zaawansowania muszę być?

Spotkanie jest dla fotografów bez względu na poziom zaawansowania. Przychodzą do nas pasjonaci, amatorzy, ale także profesjonaliści.

Czy trzeba mieć swój aparat?

Tak.

Gdzie mogę publikować zdjęcia?

Fotograf ma prawo wykorzystać zdjęcia wykonane podczas sesji i rozpowszechniać wizerunek Modelki w celach prezentacji własnej twórczości, w szczególności na stronach internetowych, w folderach i prospektach, publikacjach dotyczących własnych prac, publikacjach zbiorowych, wernisażach i wystawach zbiorowych, konkursach oraz w celach promocyjno-reklamowych dotyczących Fotografa w dowolnym czasie i miejscu na terytorium całego świata.

Jak wyglada praca podczas spotkania?

Każdy fotograf, z góry przydzielony jest do grupy osób, z którymi będzie pracować. Każda grupa fotografów ma na modelkę x czasu. To od grupy zależy jaki model pracy przyjmą. Każdy fotograf podczas spotkania będzie miał przestrzeń do indywidualnej pracy, z każdą modelką. 

Ile czasu mam na prace z modelką?

W zależności od spotkania 1,5h do 2h.

Czy jest zapewnione oświetlenie?

Tak. Zapewniony jest najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy.

Czy podczas wydarzenia jest zapewniony obiad i wyżywienie?

Podczas każdego spotkania jest przerwa na obiad, na miejscu są przekąski, kawa, herbata i woda. 

JAK CZĘSTO ORGANIZOWANE SĄ SPOTKANIA?

Spotkania organizowane są cyklicznie. Od 2023r. spotkania organizowane będą co miesiąc. Każde ze spotkań, organizowane  jest w innym wnętrzu, na każdym spotkaniu pozują inne modelki.